Kontroler ds. systemów jakości

wynagrodzenie: łącznie 2300 - 3500 zł netto

Miejsce pracy: Siedziba Firmy w Dzierżążnie
Podstawowe zadania:
  • kontrola towaru podczas przyjęcia na magazyn,
  • nadzorowanie warunków przechowywania towaru,
  • nadzorowanie parametrów produkcyjnych i technologicznych linii produkcyjnych,
  • nadzorowanie pracowników podczas wykonywania zadań produkcyjnych,
  • kontrola zgodności procesów z systemem jakości oraz bezpieczeństwem żywności,
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej.
Oferujemy:
  • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do soboty w Kawlach (w godzinach: 5-14, 14-22, 22-6),
  • umowę o pracę,
  • praca w młodym zespole,
  • możliwości rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program zbierania punktów,
  • wachlarz szkoleń i warsztatów,
  • eventy,
  • nagrody stażowe (co 5 lat pracy),
  • paczki świąteczne,
  • „owocowe środy”,
  • zniżki na produkty firmowe,
  • premię za przyprowadzenie nowego pracownika,
  • losowanie co kwartał trzech nagród za „100% frekwencji”,
  • codzienne posiłki, kawa, herbata.
Wymagania:
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe (towaroznawstwo, technologia żywności oraz pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność,
  • kultura osobista,
  • chęć rozwoju,
  • komunikatywność,
  • obsługa pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dokładność,
  • mile widziane kursy na audytora wewnętrznego systemów jakości żywności BRC oraz IFS,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

kontakt

Jolanta Klinkosz
[email protected]
+48 691-300-350

wyślij dokumenty

Dostępne formaty to: pdf, jpg, doc, docx, odt.

Administratorem danych osobowych jest Mielewczyk Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Podgórnej 3, 83-332 Dzierżążno. .. Kontakt z inspektorem ochrony danych: [email protected] Twoje dane osobowe - imię, nazwisko, telefon, adres e-mail - przetwarzane będą wyłącznie w celu nawiązania z Tobą kontaktu. Podstawą prawną umożliwiającą przetwarzanie Twoich danych jest wykonanie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną i konieczność podjęcia działań na Twoje żądanie. Przetwarzanie Twoich danych jest również niezbędne do realizacji celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez firmę Mielewczyk. Dane osobowe będą przez nas przechowywane do momentu wykonania usługi - zakończenia kontaktu z Tobą. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące na naszą rzecz usługi telekomunikacyjne i informatyczne. Podmioty te zapewniają bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Jeżeli uważasz, że przetwarzanie danych narusza przepisy prawa, masz prawo wniesienia skargi do GIODO (PUODO). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. W przypadku ich niepodania, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować. Wszystkie informacje znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. rozwiń

pola wymagane*